0534 615 33 65

Adasoy Nakliyat}

Hakkımızda

adasoy Nakliyat olarak faaliyetlerimize Sakarya ilinde başladık. Başlangıçta sadece bir adet nakliye aracı ile yola çıkan firmamız, verdiğimiz kaliteli hizmet ve profesyonel iş ahlakımız sayesinde kısa sürede kendimizi geliştirerek araç filomuzu geliştirdik. Dürüst çalışanları, deneyimli yönetim kadrosu ve kaliteli işçiliği ile müşterilerinin beğenisini kazanan adasoy Nakliyat, Asansörlü taşımacılık alanında da ilklere imza atarak yük asansörü hizmeti de vermektedir..

Müşterilerimizin memnuniyeti doğrultusunda hizmet verdiğimiz alanları genişletip daha çok vatandaşımıza kaliteli nakliyat hizmeti verebilmek amacıyla yoğun taleplerden dolayı gün geçtikçe büyüyen firmamız ve müşterilerimizin beklentileri sayesinde sorumluluğumuzda arttı. Verdiğimiz hizmetin kalitesi, siz değerli müşterilerimizden gelen olumlu geri dönüşler bizi tüm Türkiye’ye hizmet verme noktasına kadar getirdi. Sizlere kaliteli nakliye hizmetini en uygun fiyata sunmak için elimizden gelen gayreti göstermeye hazırız.

En önemli ilkemiz, esnaflığın da bize göre temeli olan dürüstlük ve titiz çalışmak.

adasoy

Firmamız, ilk gün olduğu gibi şimdi de gelecekte de her zaman verdiği hizmetin arkasındadır. Bunun kanıtı olarak da garantili ve sigortalı hizmetimizi öne sürüyoruz. Müşterimizle anlaşma yaptığımız andan itibaren, eşyalarınız firmamızın ve anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketinin güvencesi altındadır. Eşyalarınızı bize emanet ettiğiniz andan itibaren, oluşabilecek her türlü kırılma, darbe ve yıpranma gibi zararları karşılamaktayız. Şehirler arası ve şehir içi taşımacılıkta adasoy Asansörlü Nakliyat kalitesiyle eşyalarınız güvence altındadır.

Hedeflerimiz:
adasoy Asansörlü Taşımacılık;Müşterilerimizle doğru bir şekilde iletişim kurabilmek,
İlk görüşme esnasında firmamızı olumlu tanıtabilmek,
Daha kaliteli hizmet sunabilmek adına anket çalışmaları yapmak,
Reklam ve vizyona gereken önemi vermek,
Sağladığımız hizmetin daima arkasında olabilmek,
Her işimizi garantili ve sigortalı bir şekilde gerçekleştirebilmek
gibi hedefleri kendisine politika edinmiş, vizyon sahibi bir firmadır.Hakkımızda merak ettikleriniz ve soru, görüşleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Call Now Button